У Кропивницькому жінка з маленьким сином жила у під'їзді

На вулицю 29-річну жінку та її 6-річного сина виставили родичі, дізнавшись, що їй терміново необхідна операція

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" координатора "Дім-Милосердя" Володимира Лебедєва.

Вихідними о 02:00 пролунав дзвінок на гарячу лінію "Дому-Милосердя" від патрульних, що Олена і син Рома живуть в під'їзді і потребують допомоги, оскільки жити їм ніде. Лебедєв зазначає, що Олена не має шкідливих звичок.

За словами патрульної поліції співмешканець і його мама вигнали її з своєї квартири, дізнавшись що в Олени кіста лівої скроневої частки мозку і потрібна операція з видалення кісти (15000 - 20 000 грн).

"Дізнавшись про діагноз, вирішили "не паритися" виставили за двері з дитиною, залишивши один на один зі своєю бідою. Олена – сирота, у неї немає ні рідних, ні близьких їй людей. "Дім-Милосердя" звичайно ж прихистив їх у себе, але найголовніша проблема-вирішити питання зі здоров'ям. Так як вона вже п'ять разів втрачала свідомість на роботі. В обласній лікарні врачі дали висновок: ознаки арахноїдальної кісти лівої скроневої частки головного мозку, кісти Верге", - пише благодійник.

Але грошей на лікування в Олени немає. Також йти їм некуда, вона намагається працювати, але через здоров'я їй зробили на роботі попередження.

"Дім-Милосердя" готовий виділити частину суми (3000 гривень) на лікування, небайдужих просять дзвонити за телефоном 073-007-007-8 та дізнатись, як допомогти Олені.

Нагадаємо, що у Кропивницькому врятували дівчину від самогубства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький