У мерії Кропивницького є вільними три вакансії

Міська рада обласного центру оголосила конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідна інформація розміщена на сайті міської ради Кропивницького.

Так, мерії необхідний головний спеціаліст ГУ житлово-комунального господарства (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Вимоги: освіта вища відповідного професійного спрямування за освітнім ступенем бакалавра, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи приймаються до 4 травня 2019 року відділом кадрової роботи міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 234, 203). За довідками звертатись за тел. 22 46 03, 24 35 69.

Наступна вакансія  - спеціаліст I категорії відділу з питань праці.

Вимоги: вища економічна освіта за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Документи приймаються до 4 травня 2019 року відділом з питань праці міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 118).  За довідками звертатись за тел. 24-07-01.

І третя відкрита вакансія - головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді на спорту міської ради міста Кропивницького.

Вимоги: вища освіта за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом на службі  або досвід роботи в сфері публічних закупівель з практикою користування електронною системою закупівель не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років. Наявність свідоцтва або сертифікату про навчання чи підвищення кваліфікації у сфері публічних закупівель.

Документи приймаються до 20 квітня 2019 року відділом кадрової роботи та управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, кімн. 311). За довідками звертатись за тел. 24-35-69, 24-38-52.  

Нагадаємо, що у Кропивницькому розшукують водіїв тролейбусів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький