ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У міській бібліотечній системі Кропивницького створили "Коворкінг–центр"

У Міській централізованій бібліотечній системі Кропивницького розпочав роботу "Коворкінг-центр"

Depo.
12 січня 2018 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міськради.

"Коворкінг" означає спільну діяльність: у центрі планується спільна творчість читачів та бібліотекарів - безкоштовне навчання німецькій та англійській мові у студіях "DeutschFreunde" та "Англомани і англоманія", бібліотерапія "Краплинка щастя" для всіх вікових категорій зі значною увагою людям похилого віку, уроки малювання для маленьких дітей "Живий олівець".

Як повідомила директор МЦБС Світлана Тимків, планується перетворити коворкінг-центр на навчальний майданчик для бібліотекарів з курсами "PR та зв'язки з засобами масової інформації в бібліотеці", "Англійська для бібліотекарів".

Це дозволить розширити кругозір працівників, забезпечити їхнє самовдосконалення та професійний розвиток.

"У багатьох бібліотеках України вже є такі коворкінги, - відзначила Світлана Тимків. - Ми теж вирішили не відставати від інших і з початку січня у окремій кімнаті з розпочав роботу коворкінг-центр Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького."

Один з напрямків роботи коворкінгу – безкоштовне навчання, присвячене року німецької мови в Україні. Учасники зустрічі, що відбулася на цьому тижні, дізналися в яких країнах німецька мова є рідною, які існують діалекти та літературна мова – Hoch Deutsch, що нараховує приблизно 90 мільйонів носіїв. Майже 80 мільйонів людей по всьому світу використовують німецьку як другу мову, а дуже багато вивчають цю мову, як іноземну.

Читaйте тa коментуйте нaші новини у "Фейсбуці" тa "Tвіттері"

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький