UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У міськраді Кропивницького розповіли скільки і куди грошей витратили за дев'ять місяців

У мерії обласного центру повідомили, що у 2018 році до міського бюджету надійшло 2,106 мільярдів гривень

У міськраді Кропивницького розповіли скі…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

За дев'ять місяців 2018 року надходження доходів до міського бюджету становлять 2 мільярд 106 мільйонів гривень, що на 18,4 % більше факту січня-вересня 2017 року . Це відзначила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова під час апаратної наради у понеділок, 22 жовтня.

За її словами, із загального обсягу доходів податкових та неподаткових надходжень надійшло 924,6 млн грн, до річного плану це становить 69,1 %, зростання порівняно з відповідним періодом минулого року відбулося на 24,1%.

У той же час, трансфертів з державного бюджету залучено на 1 млрд 136,2 млн грн (78,1 % до річного плану), з них:

субвенції на державні програми соціального захисту населення – 706,3 млн грн, що на 17,0 % більше відповідного періоду минулого року;

освітньої субвенції – 193,6 млн грн (96,0 % менше на 8,1 млн грн);

медичної субвенції – 166,3 млн грн (збільшення на 7,3 %).

"Базовим джерелом наповнення міського бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 620,9 млн. грн, - повідомила Бочкова. - Акцизного податку зараховано до міського бюджету 95,0 млн грн, у тому числі від роздрібної реалізації підакцизних товарів – 49,0 млн грн, від виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального – 46,0 млн грн. При цьому, планові показники дев'яти місяців по акцизному податку від роздрібної торгівлі недовиконані на 5,0 млн грн.

Начальник управління звернула увагу, що місцевих податків і зборів залучено до міського бюджету 177,0 млн грн, з них:

плата за землю – 73,9 млн грн;

єдиний податок – 98,7 млн грн;

податок на нерухоме майно – 3,1 млн грн;

транспортний податок – 1,2 млн грн.

Незадовільно, попередила Любов Бочкова, використовуються цільові видатки загального фонду по освіті (субвенція з державного бюджету "Нова українська школа" та на підтримку особам з особливими освітніми потребами) – 1,4 млн грн, або 23% до річного плану.

Найбільшу питому вагу у видатках міського бюджету займає галузь "Освіта", на яку спрямовано 628,9 млн грн, що на 18,8 % більше відповідного періоду минулого року. На заклади охорони здоров'я направлено 255,9 млн грн. На соціальний захист населення за дев'ять місяців 2018 року з міського бюджету направлено 72,9 млн грн, що майже в 2 рази більше відповідного періоду минулого року.

На утримання та ремонт об'єктів житлово-комунального господарства за бюджетними програмами по головному управлінню житлово-комунального господарства використано 111,7 млн грн. Видатки на благоустрій міста склали 47,8 млн грн, а комунальним підприємствам надана підтримка у розмірі 36,3 млн грн.

На експлуатацію та капітальний ремонт житлового фонду за звітний період використано 27,6 млн грн, проти відповідного періоду минулого року збільшено на 2,2 млн грн (+9,0 %), з них:

на капітальний ремонт покрівель – 10,3 млн грн (менше на 6,2 %);

на капітальний ремонт ліфтів – 2,0 млн грн, (+9,6 %);

на поточний та капітальний ремонт внутрішньодворових доріг – 14,6 млн грн, темп зростання до відповідного періоду минулого року +23,9 %.

На утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури міста використано 42,3 млн грн, порівняно з минулорічним відповідним періодом видатки збільшилися в 1,7 разів або +17,0 млн грн, у тому числі:

на капітальний ремонт доріг та тротуарів використано – 23,2 млн грн (зростання в 2,3 рази);

поточний ремонт доріг та тротуарів – 14,2 млн грн (більше в 1,2 рази);

утримання та влаштування світлофорів – 2,6 млн грн (зростання в 1,4 рази);

відновлення дорожньої розмітки на вулицях міста, влаштування дорожніх знаків, встановлення пристроїв примусового зниження швидкості – 2,3 млн грн.

"Разом з тим, необхідно відзначити, що освоєння коштів на об'єктах становить менше ніж 55% затверджених на 2018 рік обсягів робіт, - наголосила Бочкова. - У тому числі: на капітальний ремонт доріг та тротуарів спрямовано лише 30% річного плану, утримання та влаштування світлофорних об'єктів – 57%, відновлення дорожньої розмітки та влаштування дорожніх знаків – 51,0% річних планових призначень. Проведений аналіз використання коштів бюджету також показав, що на видатки розвитку головними розпорядниками спрямовано 183,8 млн грн, або 39,7% річних призначень".

Так, головним управлінням житлово-комунального господарства використано 62,1 млн грн на видатки розвитку, або 33,6 % річного плану. Управлінням капітального будівництва освоєно 48,1 млн грн, або 31,6% від річного плану, зростання до відповідного періоду 2017 року склало 42%.

До кінця року управління капітального будівництва повинно використати планові призначення у сумі 104,0 млн грн. Найбільші залишки не використаних бюджетних призначень залишаються по об'єктах: реконструкція проїжджої частини вул. Ельворті (арка) – 24,7 млн грн, будівництво житлового будинку по вул. Генерала Жадова – 8,7 млн грн, реконструкція діючої котельні і теплових мереж с.Нове – 6,2 млн грн, реставрація будівель пам'яток – архітектури міста (художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна, музичної школи №1 ім. Г.Г.Нейгауза, харчоблоку стаціонару № 2 ЦМЛ, ЗОШ № 24) – 6,0 млн грн; також залишаються неосвоєними кошти субвенції з державного бюджету на створення та функціонування ЦНАПу у форматі "Прозорий офіс" у сумі 23,1 млн грн.

Управлінням розвитку транспорту та зв'язку освоєно 32,7 млн грн (близько 18 % бюджету розвитку) на придбання 10-ти нових автобусів середньої місткості для КП "Електротранс".

Управлінням освіти на капітальні видатки спрямовано 19,4 млн грн, або 46% річного плану.

Управлінням охорони здоров'я використано 11,8 млн грн коштів бюджету розвитку, або 53,9% річного плану, у тому числі на придбання обладнання – 6,0 млн грн (56,6 % до річного плану), капітальний ремонт та реставрація закладів – 5,9 млн грн.

Іншими розпорядниками бюджетних коштів на виконання міських програм та заходів використано 9,7 млн грн, або 53,9 % від річного плану.

Із залучених до міського бюджету коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у сумі 38,5 млн грн використано головними розпорядниками бюджетних коштів лише 4,0 млн грн, що становить 16 % від отриманих коштів, з них:

головним управлінням житлово-комунального господарства – 71,1 тис. грн,

управлінням освіти – 1,5 млн грн, у тому числі на закупівлю обладнання для загальноосвітніх шкіл – 358,2 тис. грн, капремонти дошкільних навчальних закладів та шкіл – 1,1 млн грн,

управлінням охорони здоров'я – 2,1 млн грн, у тому числі на придбання апарату ультразвукової діагностики для міської лікарні № 2 ім. Святої Анни – 2,0 млн грн та придбання спеціального санітарного транспорту для пологового будинку № 1 – 105,9 тис. грн;

управлінням молоді та спорту – 345,0 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію стадіону "Юність".

Нагадаємо, що на Кропивниччині витратили 11 млн грн на захист від іонізуючого випромінювання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme