UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У міськраді Кропивницького обрахують, скільки коштуватиме бюджету пільговий проїзд школярів

У міській раді Кропивницького розглянуть можливість безкоштовного проїзду школярів у комунальному транспорті

У міськраді Кропивницького обрахують, ск…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

У міській раді Кропивницького розглянуть можливість забезпечення школярів безкоштовним проїздом у громадському комунальному транспорті. Прохання батьків учнів трансформував у депутатський запит депутат міської ради Олег Краснокутський і озвучив його під час сесійного засідання.

Відповідно до прийнятого рішення, управління розвитку транспорту та зв’язку спільно з фінансовим управлінням міської ради мають обрахувати видатки з міського бюджету на таку пільгу і запропонувати депутатському корпусу механізм її можливої реалізації. "Батьки дітей у Кропивницькому якраз і є тими, хто наповнює міський бюджет, - відзначив Олег Краснокутський. - Тож, вони мають повне право звернутися до міської влади щодо запровадження такої комунальної пільги для своїх дітей на комунальному транспорті, теж придбаному на бюджетні кошти. Вважаю, це буде правильним по відношенню до територіальної громади".

Нагадаємо, що у міської влади через систему електронних петицій попрохали зробити проїзд школярів безплатним на період навчального року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook