У віддалених лікарнях Олександрії похвалилися електронною чергою

В Олександрії діє електронна система для видачі талонів на прийом до лікарів, віднедавна така зявилася і в приміських селищах

У віддалених лікарнях Олександрії похвал…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Сучасну Олександрію".

В Олександрії заклади первинної допомоги (Комунальне підприємство "Центр Первинної медико-санітарної допомоги" КП "ЦПМСД") функціонують за новою системою.

До складу підприємства входить сім амбулаторій, в яких працюють 18 сімейних лікарів, 20 терапевтів і 14 педіатрів (дитяча лікарня). Робоче місце кожного лікаря обладнане комп’ютером, багатофункціональним пристроєм з підключенням до мережі Інтернет, які придбані за кошти міського бюджету. Центр обслуговує тільки пацієнтів, які підписали декларацію з обраним ними лікарем.

На сьогодні олександрійці уклали з лікарями 62515 декларацій (70% від усього зареєстрованого у місті населення). Громадяни, які не підписали Декларацію з лікарем, можуть розраховувати тільки на екстрену і невідкладну допомогу. Із березня 2019 року працює електронна реєстратура, тобто графіки роботи лікарів введені в електронну систему, запроваджений електронний онлайн запис до лікаря.

З квітня 2019 року виписуються електронні рецепти по програмі "Доступні ліки". На сьогодні виписано більше 26 тисяч електронних рецептів.

Із вересня лікарі почали реєструвати звернення пацієнтів і їх оформлення в електронно-медичну карту пацієнта. У жовтні був проведений тендер та отримане медичне телекомунікаційне обладнання для віддалених амбулаторій № 5 та 6 (селища Пантаївка та Олександрійське).

Талони до лікарів можна отримати в реєстратурах, замовити через Інтернет або по телефону.

Нагадаємо, у районній лікарні на Кропивниччині з'явилося унікальне обладнання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"