Учасникам АТО Кропивниччини видано майже 13,5 тис. наказів на розроблення проектів землеустрою

Затверджено 9816 земельних ділянок для учасників АТО/ООС загальною площею 18,5 тис. га

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

За даними Головного управління Держгеокадастру з 2014 року в області прийнято 20181 заяв від учасників АТО/ООС для виділення земельних ділянок.

На сьогодні видано 13499 накази про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для учасників АТО/ООС, загальною площею 25,6 тис.га, з яких 9816 затверджено, загальною площею 18,5 тис.га. На розгляді перебуває 251 заява.

Відмовлено у 6431 випадках з причини невідповідності законодавству поданих документів, перебування земельної ділянки у користуванні іншої особи, відсутності погодження документів органами місцевого самоврядування та відсутності вільних земельних ділянок в окремих територіях тощо.

Усім учасникам АТО/ООС, яким відмовлено з вищевказаних причин, рекомендовано після приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства документів, винайдення вільної земельної ділянки та погодження з органами місцевого самоврядування питання щодо отримання земельної ділянки повторно звертатися до Головного управління Дежгеокадастру в області.

Нагадаємо, що АТОВцям в Кропивницькому виплатять 180 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький