Українці розмістили 2,4 млрд грн на екологічному депозиті Укргазбанку

Від запуску унікального екологічного продукту Укргазбанку "ЕКО-депозит" українці розмістили на ньому вже понад 2,4 млрд грн своїх заощаджень

Українці розмістили 2,4 млрд грн на екол…

Про це йдеться на сайті банку.

Як зазначає прес-служба, розміщені кошти спрямовуються на фінансування виключно проєктів із захисту довкілля. А тому вклади українців, що зробили реальні внески в екомодернізацію країни, вже працюють для фінансування 63 енергоефективних проєктів. За підрахунками банкірів, цього достатньо для щорічного скорочення викидів СО2 на 75 тис. тонн, виробітку на 106,6 млн кВт*год на рік більше "зеленої" електроенергії для потреб понад 43 тис. українських родин, а також щорічне заміщення використання викопного палива на 86200 Гкал для опалення понад 26 тис. квартир.

Таким чином, українці власним прикладом доводять: для вирішення екологічних проблем не обов’язково мати мільйонні статки, а навпаки – кожна гривня важлива і дієва. Крім того, програма користується неабияким попитом серед клієнтів – про це свідчить статистика: з-поміж інших програм ЕКО-депозиту за час його дії віддали перевагу 70% вкладників УКРГАЗБАНКУ, і цей показник постійно зростає. Зокрема, найбільш екологічно свідомі вкладники живуть у столиці, Черкаській та Полтавській областях.

Нагадаємо, Укргазбанк запустив ЕКО-депозит наприкінці 2019 року. "Відповідальний вклад" можна відкрити на 1-24 місяці, зі ставкою 12% річних. Валюта розміщення – гривня, долари США та Євро. Виплату процентів передбачено в кінці строку або ж щомісячно.

Детальніше з умовами розміщення такого екологічного вкладу можна ознайомитися на сайті банку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"