В ОДА розповіли, де і які дороги на Кропивниччині ремонтуватимуть найближчі два роки

У вересні заплановано завершити дорогу від Кропивницького до кордону із Миколаївщиною

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

Як зазначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, Кабінет Міністрів має стратегію у найближчі два роки з'єднати усі обласні центри якісними дорогами. Для Кропивниччини це Дніпровський, Миколаївський, Київський, Полтавський і Уманський напрямки.

"Це умовно кажучи ті стратегічні напрямки над якими ми почали працювати кілька років тому і далі продовжуємо. Завершено дорогу у Дніпровському напрямку. Від Знам'янки до Дніпропетровської області маємо 77 кілометрів капітально відремонтованої дороги фактично європейського зразка. Чекаємо початку ремонтних робіт дороги на Умань. Саме там уже в травні маємо розпочати один із найскладніших напрямків. В цьому місяці також має початися ремонт наступної ділянки дороги у напрямку Полтави. 10 кілометрів уже зробили у минулому році, у цьому плануємо ще 5 кілометрів. Фактично в усіх напрямках від обласного центру будуються і реконструюються дороги державного значення", - відзначив голова облдержадміністрації.

Кузьменко висловив впевненість, що за 2019-2020 роки на Кропивниччині можна мати реконструйовані і якісні дороги державного значення.

"Сподіваюся, що Кабінет Міністрів Володимира Гройсмана і далі буде продовжувати програму будівництва і реконструкції доріг державного значення", - наголосив керівник області.

Нагадаємо, що дорожники Кропивниччини ремонтують два відрізка траси Н-14, що на Миколаїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький