В Олександрійському районі завершують ремонт дороги на Полтавщину

Близько дев'яти кілометрів дороги державного значення М-22 "Полтава-Олександрія" в межах Олександрійського району планують відремонтувати до кінця липня

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-центр Служби автодоріг в області.

Підрядники провели укріплення конструктивних шарів, влаштували вирівнюючий шар асфальтобетону, а тепер взялися вкладати верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону (ЩМА). Протягом шести днів вклали суміш на 6,2 км.

Загалом проектом передбачено влаштування 29,7 тисяч асфальтобетону, з яких 9,3 тисяч тонн – ЩМА товщиною п'ять см. "Підрядники обіцяють впоратися до кінця липня, якщо не буде затримок з поставками матеріалів та оплатою робіт, - каже начальник служби автодоріг Вадим Коюденко. - Всі етапи служба пильно контролює, перевіряє і у разі виявлення недоліків буде вимагати їх усунення за рахунок підрядника".

Ремонт триває на відрізку км 155+000 – 163+710. Тут також облаштують карман заїзду та плавні з'їзди на початку і вкінці відремонтованої ділянки, встановлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку.

Нагадаємо, що у Кропивницькому збираються зобов'язати порушників за власний рахунок ремонтувати яму на вулиці Яновського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький