Вадим Велков буде єдиним представником Кропивниччини на чемпіонаті Європи з дзюдо

До збірної України з дзюдо для участі у чемпіонаті Європи та світу серед кадетів увійшов єдиний представник Кропивниччини Вадим Велков

Вадим Велков буде єдиним представником К…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на обласну федерацію дзюдо та самбо.

Склад збірної України для участі у чемпіонаті Європи та світу серед кадетів затвердили в Києві під час тренерської ради Федерації дзюдо України. До нього увійшов майстер спорту України, вихованець обласної комплексної ДЮСШ "Ніка" Вадим Велков. Підопічний тренера Сергія Нечмоні представлятиме Україну у ваговій категорії до 90 кг.

Чемпіонат Європи серед кадетів проходитиме 30 червня – 2 липня у Каунасі (Литва), а чемпіонат світу 9-13 серпня у Сантьяго (Чілі).

З 2016 року Вадим Велков є найкращим дзюдоїстом України своєї вікової категорії у вазі до 90 кг. Минулого року він переміг на чемпіонатах України U-17, U-18, став срібним призером чемпіонату України U-21 (виконав норматив майстра спорту України), чемпіоном Літніх спортивних ігор України. У цьому році Вадим Велков виграв чемпіонат України U-18, був учасником двох етапів кадетського Кубку Європи.