Від полоненого моряка, який родом з Кропивниччини, прийшла відповідь журналістам

Але батьки старшого матроса "Бердянська" Андрія Артеменка, який родом з Новоукраїнки, вважають, що відповідь моряка для ТСН – фальшивка

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на ТСН.

Журналісти отримали листи від трьох українських моряків, заґратованих у російській в'язниці.

Із в'язниці "Матроська тиша" до Києва надійшов лист від наймолодшого з бранців, 19-річного Андрія Ейдера. Моряк дякує за підтримку та повідомляє, що операцію переніс нормально, однак тепер не може через поранення згинати ліве коліно. Батьки Андрія підтвердили, що лист справді від сина. Від Андрія з "Матроської тиші" вони отримали вже чотири листи.

У "Матроській тиші" тримають трьох полонених – окрім Ейдера, це 27-річний Василь Сорока та 24-річний Андрій Артеменко. Решта 20 хлопців в іншій тюрмі, "Лефортове", туди можна писати лише паперового листа, але гарантії, що він дійде до адресатів, немає.

Батьки Андрія Артеменка вважають, що відповідь моряка – фальшивка. Батько іншого полоненого моряка, Василя Сороки, звертає увагу, що в листі для ТСН син пише, що не знає російську і попросив співкамерника допомогти йому написати відповідь, але це неправда. "Він закінчив в Одесі мореходку, він добре пише російською мовою. Ми думаємо, що у нього просто поранення сильне в праву руку, він не може писати. У великому тому листі, каже мама Лариса, нема жодного слова, жодної фрази, щоб він сказав, що це він, що це його думки. Мама на 100% сумнівається, що це писав він або хоча би під його диктовку", - передав Віктор Сорока слова матері Андрія Артеменка.

Про те, що їм пише їхній син, упевнені й батьки Василя Сороки: "Пише, живий-здоровий, чекає повернення назад, дякує "1+1" за лист, за те, що він звідти отримав інформацію, що тато робить все, щоб його витягнути. Фраза була така: дякую "1+1" за те, що надали інформацію, що за нього боряться".

Нагадаємо, що серед моряків, яких взяли у полон у Керченській протоці, є двоє уродженців Кропивниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький