Вихідними в Олександрії покажуть раритетний армійський транспорт

У суботу, 22 червня, в Олександрію приїде бронеавтомобіль 1941 року

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на оргкомітет історичного фестивалю "Ретрозліт "Олександрія"".

Оскільки календар Автомобільної федерації України FAU відвів дату 22 - 23 червня, організатори зльоту вирішили цього року зробити акцент на техніці воєнного періоду. День початку найсуворішої з воєн, що прокотилася в 1941 - 1945 рр. по українській землі, шанувальники ретро і технічної історії відзначають розширеною експозицією армійського транспорту.

Так, в Олександрії очікують в гості бронеавтомобіль БА-64 зразку 1941 року, відновлений реставраторами з Кривого Рогу. Легендарна "тритонка" ЗІС-5, позашляховик Dodge "три чверті" і 85-мм гармата-зенітка зразка 1939 року приїдуть із Запоріжжя, а важкі мотоцикли М72, BMW R35 Sahara і Zundapp покажуть місцеві колекціонери і їхні колеги з Кам'янського.

IV Всеукраїнський фестиваль "Ретрозліт "Олександрія", як і завжди, збере більше сотні мирних машин і мотоциклів, випуску починаючи з 1930-х років і до 1989 року. Учасники представлятимуть Київ, Запоріжжя, Дніпро, Полтаву, Кривий Ріг, Кременчук, Горішні Плавні, Зеленодольськ, Черкаси, Смілу, Знам'янку та звичайно ж саму Олександрію.

Привезуть перлини своїх колекцій і реставратори обласного центру: очікуються трофейний Opel Admiral, народний Simca 5, Chrysler 1939 року, ГАЗ-21 "Волга".

У перший день фестивалю, 22 червня, в центрі міста стартує ретрораллі - IV етап Кубка України з ралі на історичних автомобілях.

В неділю, 23 червня, свято переміститься на стадіон "Ніка". Звідси стартує парад ретротехніки по вулицях Олександрії, тут на двох майданчиках пройде виставка авто (вхід вільний).

Нагадаємо, що липні на кропивничан чекає ще одне раллі ретроавтівок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький