З січня ОКВП "Дніпро-Кіровоград" запровадило нову вартість абонплати

З 1 січня 2020 року змінено розмір плати за абонентське обслуговування

З січня ОКВП "Дніпро-Кіровоград" запрова…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

З 1 січня 2020 року розмір плати за абонентське обслуговування на місяць становить: при наданні послуги централізованого водопостачання та водовідведення споживачам багатоквартирних будинків без приладів розподільчого обліку та/або при наданні послуги тільки централізованого водовідведення – 10,64 грн з ПДВ. 

При наданні послуги централізованого водопостачання та водовідведення споживачам багатоквартирних будинків при наявності: одного приладу розподільчого обліку – 16,69 грн. з ПДВ; двох приладів розподільчого обліку – 19,97 грн з ПДВ; трьох приладів розподільчого обліку – 23,26 грн з ПДВ; чотирьох приладів розподільчого обліку – 26,54 грн з ПДВ.

Визначена абонентська плата нараховується споживачам, з якими укладено індивідуальний договір про надання послуг централізованого водопостачання в багатоквартирному будинку.

На підприємстві зазначають, що керуються при цьому вимогами Закону України "Про житлово-комунальні послуги" та постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №808 "Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"