UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

За забруднення річок "Дніпро-Кіровоград" виставили рахунок на 1 млн грн

Відповідальних осіб ОКВП "Дніпро-Кіровоград" притягнуто до адміністративної відповідальності через скидання неочищених стічних вод у річки області
 

За забруднення річок "Дніпро-Кіровоград"…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сайт Держекоінспекції в області.

За результатами планової перевірки встановлено, що Кропивницьким ВКГ здійснювався скид недостатньо очищених зворотних вод у річку Інгул, Знам’янським ВКГ – у річку Інгулець, Марто-Іванівським КОС Олександрійським ВКГ – у річку Інгулець, Смолінським ВКГ – у річку Кільтень, Семенівським КОС Олександрійського ВКГ – у річку Бешка.

Це є порушенням вимог статті 40 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", статей Водного кодексу України.

За виявлені правопорушення природоохоронного законодавства державними інспекторами відповідальних осіб ОКВП "Дніпро-Кіровоград" притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також розраховані та пред’явлені претензії про відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок забруднення річок Інгул, Інгулець, Кільтень, Бешка скидами недостатньо очищених зворотних вод.

Загальна сума збитків склала 1027988,67 грн. Підприємству направлено претензію для добровільного відшкодування збитків.

Нагадаємо, перевірки підприємств водопровідно-каналізаційного господарства засвідчили, що на 100% об’єктів очисні споруди працюють неякісно або взагалі відсутні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"