Завтра в парламенті можуть проголосувати за перейменування Кіровоградщини та Дніпропетровщини

Комітет парламенту з питань правової політики та правосуддя підтримав законопроекти про перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей

Про це повідомив член комітету, представник уряду у Верховній раді, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Вадим Денисенко, передає Depo.Кропивницький із посиання на "РБК-Україна".

За його словами, комітет розглянув ці проекти законів, аби вони були включені у порядок денний ВР.

"Питання про перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей було проголосовано на комітеті, щоб його підтримали, і було включено у порядок денний сесії", - повідомив Денисенко.

За його словами, законопроект можуть включити до порядку денного, якщо у сесійній залі вистачить голосів для голосування за це рішення.

"Якщо буде 226 голосів - включать. Завтра останній день сесії", - додав нардеп.

Нагадаємо, раніше відповідні законопроекти про перейменування підтримав Кіровоградської та Дніпропетровської областей комітет парламенту з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав ідею перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей у Січеславську та Кропивницьку відповідно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький