Жінка намагалася передати засудженому в Кропивницьку колонію телефон, що сховала в чобітку (ФОТО)

В громадянки, що прийшла на побачення в  "Кропивницьку виправна колонія (№ 6)", було вилучено мобільний телефон із сім-картою

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Державної установи "Кропивницька виправна колонія (№ 6)"

У державній установі "Кропивницька виправна колонія (№ 6)" під час догляду громадянки, яка прийшла на короткострокове побачення до засудженого, що відбуває покарання в установі, в одному з чобіт особи було вилучено мобільний телефон із сім-картою, що раніше був у використанні.

Не зважаючи про попередження не заносити заборонені предмети та речовини в охороняєму зону, жінка все ж здійснила адміністративне правопорушення, за фактом якого складено адміністративний протокол.

Матеріали про вилучення забороненого предмета та порушення разом з речовим доказом направлено до суду для прийняття рішення щодо обернення мобільного телефону в дохід держави.

Нагадаємо, що сховані в картоплині наркотики намагалися перекинути через паркан колонії в Кропивницькому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький