UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жителі Кропивниччини, які потребують гемодіалізу, лишатимуться в лікарнях

Жителі області, які потребують процедури гемодіалізу, можуть залишатися в лікарнях на час карантину.

Жителі Кропивниччини, які потребують гем…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на новини Суспільного.

Зі слів директора обласного департаменту охорони здоров’я Олега Рибальченка, пацієнтів, які можуть залишитися у лікарні для проведення гемодіалізу 225.

Цю послугу в області надають у чотирьох лікарнях – двох кропивницьких та у районних лікарнях в Олександрії та Малій Висці. Гемодіаліз – це метод очищення крові через апарат, який імітує роботу нирки.

У діалізній залі обласної лікарні 15 ліжок. Щодоби послугу діалізу тут отримують 45 пацієнтів з різних районів області. Один сеанс гемодіалізу триває чотири години. Працює зала у три зміни. На час карантину доступ обмежили.

Завідувачка відділенням нефрології та діалізу обласної лікарні Світлана Ляшенко розповіла, що у відділенні обласної лікарні послугу гемодіалізу отримує 121 людина: "Пацієнт з хронічною нирковою недостатністю отримує процедуру тричі на тиждень. 85 осіб з районів, 36 – з міста. Тих людей з віддалених районів, які раніше добирались до нас громадським транспортом, ми госпіталізували, щоб вони на місці могли отримувати замісну ниркову терапію в умовах карантину. Відмінності полягають в тому, що ці пацієнти знаходяться під постійним медичним наглядом. Вони отримують харчування, всі необхідні лікувальні заходи".

Директор обласного департаменту охорони здоров`я Олег Рибальченко пояснив, як організували роботу на час карантину для пацієнтів в Олександрії та Малій Висці: "Це вирішили за рахунок того, що центри надання медико-санітарної допомоги самостійно привозять цих пацієнтів у визначені бази – там де вони раніше отримували свої сеанси гемодіалізу. Пацієнти, які знаходились на віддалених територіях – Гайворонський, Голованівський, Новоархангельський райони –за бажання, можуть залишатися в обласній лікарні. Такі правила діятимуть протягом карантину".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"