UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жителям Кропивниччини надали 400 консультацій телемедицини

Левова частка консультацій – стосовно серцево-судинних захворювань жителів Кропивниччини

Жителям Кропивниччини надали 400 консуль…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

У межах реалізації телемедичного проекту, медичними закладами області надано 444 телеконсультацій.

Зокрема, проконсультовано: серцево-судинні захворювання – 353, шкірні захворювання – 35, ендокринологічні захворювання – 29, пульмонологічні захворювання – 18, алергологічні захворювання – 9.

Кропивниччина входить до п"ятірки областей, де цього року стартував пілотний проект із впровадження телемедичних послуг. Надання віддаленої консультації передбачає фіксацію фізіологічних показників діяльності організму пацієнта лікарем первинки і передачу цих показників за допомогою телемедичного обладнання вузькопрофільному фахівцеві за напрямом діяльності, який робить висновок і надає консультацію щодо подальшого лікування. Телемедицину в області почали впроваджувати з лютого 2019 року.

Спочатку спеціальне обладнання було придбане за кошти місцевих бюджетів для 5 із 18 новозбудованих амбулаторій, і лікарі первинної ланки сільської медицини розпочали в тестовому режимі консультуватися з лікарями III рівня за напрямами "кардіологія", "ендокринологія", "пульмонологія", "алергологія" та "дерматологія". Паралельно здійснювалася тендерні закупівлі телемедичних пристроїв для інших амбулаторій, і вже з 10 липня цього року телемедицина в області запрацювала системно: до консультування пацієнтів на первинці залучили фахівців ІІ рівня (з районних лікарень), а лікарі третього рівня стали вузькопрофільними експертами.

Нагадаємо, що в обласному тубдиспансері виявили фінансові порушення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"