UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У двох громадах на Кропивниччині повторно перераховують голоси

На Кіровоградщині найбільше питань виникає щодо оформлення виборчої документації

У двох громадах на Кропивниччині повторн…
фото: скріншот відео "ОПОРИ"

Світловодська міська територіальна виборча комісія перераховує результати волевиявлення на чотирьох виборчих дільницях: №350788, №350803, №350663, №350804.  Кропивницька міська ТВК проводитиме повторний підрахунок голосів на одній з дільниць, передає Depo.Кропивницький із посиланням на "ОПОРУ".

За словами голови Світловодської міської ТВК Сергія Гайдука, члени комісій №350788 та №350803 позапаковували всі бюлетені в один мішок і не підписали.

"Натомість, на інших двох дільницях повністю будемо проводити перерахунок, бо дані з протоколів і кількість бюлетенів не співпадають. До того ж, на пакетах нічого не написано", - підкреслив він.

Члени ТВК вже зробили перерахунок на двох дільницях, однак не вели окремого протоколу, а робили виправлення в протоколі ДВК. Станом на 15 годину 27 жовтня, триває перерахунок бюлетенів двох інших дільниць.

За словами голови Кропивницької міської ТВК Тетяни Буземської, Кропивницька міська ТВК також буде проводити перерахунок на одній дільниці.

"Ми посилали одну комісію двічі на уточнення. Однак формула заповнення протоколу не сходиться. Наразі опрацьовано 97 % протоколів, залишилося прийняти виборчу документацію в 6-7 дільницях", – розповіла Буземська.

В ОПОРІ кажуть, що Кіровоградщині наразі найбільше питань виникає щодо оформлення виборчої документації. Зокрема, щодо протоколів про підрахунок голосів та пакування бюлетенів. Навіть виник новотвір у виборчій термінології  "відправити на перепакування". Також через тривалість процесу підрахунку голосів вже кілька членів комісій відмовлялися працювати і залишали дільниці або ТВК.

Нагадаємо, що у Кропивницькій області оприлюднили приклади зіпсованих бюлетенів на цих місцевих виборах

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"