Андрій Хайат з Кропивниччини пройшов до півфіналу "Голосу країни"

Андрій Хайат зі Знам'янки, який пропагує українську народну музику, завдяки шаленій підтримці глядачів пройшов до півфіналу телешоу "Голос країни-9"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сайт телеканалу "1+1".

У неділю, 7 квітня, відбувся перший прямий ефір дев'ятого сезону "Голосу країни". Тренери і глядачі побачили виступи 16 найсильніших учасників і визначили своїх фаворитів. За правилами проекту, в кожній команді одного півфіналіста підтримали українці шляхом голосування, а другого врятував тренер.

Андрій Хайат з великим відривом переміг за результатами глядацького голосування. Самородок зі Знам'янки в черговий раз вразив своєю інтерпретацією народної української пісні - "Ой, чий то кінь стоїть".

Хлопець говорить, що хоче осучаснити українські пісні, аби їх слухала молодь. Талант співака відзначив Потап: "Все що робить Хайат, він це робить по-своєму. "Голос країни" для тебе стане трампліном для майбутнього успіху. Бо так, як ти розчиняєшся в музиці, молодим артистам треба ще повчитися".

Тренер хлопця Тіна Кароль назвала його спів неземним: "У мене завжди питання: "Як в молодого хлопця виникла ідея донести етнос України через сучасну музику?" Я зрозуміла, що нещирості тут немає — можливо ти є прибулець, щоби ми, українці, не забували своє".

В наступному прямому ефірі, в неділю 14 квітня, змагатимуться за право виступати у фіналі Андрій Хайат і Девід Аксельрод з команди Тіни Кароль.

Нагадаємо, що у Києві Хайат постраждав від нападу у метро. Під час "сліпих" прослуховувань він підкорив чотирьох суддів "Голосу країни".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький