Білборд Порошенка невідомі залили зеленкою на Кропивниччині

На Кропивниччині зіпсували зеленкою білборд "Європейської Солідарності"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Громадянської мережі "ОПОРА".

2 липня спостерігачі "ОПОРИ" зафіксували пошкоджений білборд політичної партії "Європейська Солідарність". Так на виїзді з смт Добровеличківка (виборчий округ №100, центр – місто Бобринець) білборд із написом "Захистимо європейське майбутнє України. Європейська солідарність" та фото Петра Порошенка заляпали, ймовірно, зеленкою.

Як повідомила речниця Головного управління Національної поліції в області Віталіна Бевзенко, в Добровеличківському районі повідомлень про пошкодження білбордів не надходило.

"Правоохоронці виїхали на місце і зафіксували факт пошкодження білборда", – зазначила Бевзенко.

Дізнатися чи відомо про пошкодження зовнішньої реклами в обласній партії "Європейська Солідарність" не вдалося. Очільник обласного осередку Костянтин Яриніч балотується в окрузі № 99 (центр – місто Кропивницький) як самовисуванець. Тому коментувати цю ситуацію не став. Номер телефону заступника голови партії в області Юрія Гугленка перебуває поза зоною доступу.

"Такі випадки свідчать про порушення принципу вільної та конкурентної боротьби. Пошкодження білборда політичної партії має ознаки хуліганства, що несе за собою кримінальну відповідальність (ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення або ст. 296 Кримінального кодексу України)", – наголосила координаторка спостереження Громадянської мережі "ОПОРА" за виборами в області Зоя Лебідь.

Нагадаэмо, що на Кропивниччині розслідують кримінальні провадження щодо підкупу виборців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький