Через скарги мешканців поганяли торговців "з асфальту" на Полтавській в Кропивницькому

В обласному центрі провели рейд - відстеження з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими товарами

Через скарги мешканців поганяли торговці…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу  департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

У п'ятницю, 26 липня, в рамках реалізації проекту "Муніципальний патруль" та за скаргами мешканців вул. Полтавської та вул. Добровольського щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі проведено рейд - відстеження.

Під час проведення рейдового відстеження по вул.Полтавській (біля колишнього магазину "Авоська") несанкціонована торгівля не здійснювалась. По вул. Добровольського та вул. Короленка торгівля плодоовочевою продукцією частково призупинена, припинена торгівля бахчовими культурами. Спеціалістами спецінспекції складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил благоустрою міста.

"З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення "стихійної" торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків", - зазначили в департаменті.

Нагадаємо, що біля ринку "Колгоспний" в Кропивницькому ганяли "стихійних" торговців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook