Через відсутність методики неможливо обрахувати шкоду довкіллю від вибухів у Кропивницькому

Негативний вплив на довкілля під час вибухів газу у Кропивницькому був, але в українському законодавстві немає методики, яка б дозволила точно визначити обсяг цієї шкоди

Про це кореспонденту Depo.Кропивницький повідомив заступник начальника Держекоінспекції в області Юрій Сисак, який увечері виїздив на місце пожежі. 

Через відсутність в Україні методики обрахунків вплив на довкілля фахівці можуть оцінити лише візуально. "Шкода була завдана, але визначити її розмір ми не можемо, бо немає методики", - сказав посадовець.

Він також додав, що від пожежі гуми та газу шкідливі викиди в атмосферу були, але через сильний вітер вони не могли завдати значної шкоди.

Нагадаємо, що в обласному центрі, зі слів очевидців, сім разів лунали вибухи на газовій автозаправній станції 27 березня в 20:00.  ДСНС повідомило, що внаслідок вибухів травмовано двох людей. Мер Кропивницького розповів, що поліція працює над встановленням реальних причин вибухів газової заправки. Газова заправка в Кропивницькому після семи вибухів має жахливий вигляд.

Згодом медики розповіли про стан постраждалих від вибухів на газовій заправці в Кропивницькому. Потім стало відомо, що після потужних вибухів кропивницькі комунальники не виявили руйнувань у житловому секторі, а кількість постражалих зросла. Від вибухів також постраждала тварина. Після пожежі громадський транспорт змінив маршрут

Зараз поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом щодо вибухів на газовій заправці в Кропивницькому та з'ясовують, чи легально працювала заправка.

У прокуратурі попередньо повідомили, що вибухи у Кропивницькому сталися під час перекачування газу з автоцистерн.

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький