Ціна жорстокості: Підліток-хаскі Рем, якого в Кропивницькому заморили голодом невідомі, помер (ФОТО)

В обласному центрі підліток-хаскі, над яким знущалися невідомі, довівши собаку до повного виснеження, помер

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" організації захисту тварин ветеринарно-реабілітаційного центру "БІМ".

У Кропивницькому помер семимісячний хаскі Рем, якого невідомі майже довели до голодної смерті (виснаженого непритомного чотирилапого привіз до лікарні перехожий, пес важив 7,7 кг при нормі у 20 кг).

"Рема більше немає… В останні хвилини поруч були ті, кого він любив, і вони любили його", - повідомили зоозахисники про долю хаскі, справжні хазяї якого загубили чотирилапого місяць тому і одразу приїхали до нього в лікарню після повідомлення зооволонтерів.

Хазяїн Рема Павло Іванов розповів Depo.Кропивницький, що у собаки зупинилося серце.

Рем із Павлом Івановим у грудні 2018-го

Нагадаємо, що у Кропивницькому невідомі майже довели до голодної смерті собаку породи хаскі. До зоозахисників з "БіМу" звернувся чоловік, якій розповів, що знайшов виснаженого непритомного чотирилапого та відвіз його у лікарню. Стан собаки-підлітка був дуже важкий. Волонтери зазначали, що собаку вірогідніше за все зачинили у приміщенні, не годували та не поїли. А коли він почав конати, просто позбулися його, - винесли в посадку вмирати.

Невдовзі знайшлись справжні хазяї семимісячного собаки Рема, які розповіли, що місяць тому песик вибіг з подвір'я на вулицю через відчинені дверцята та більше його не бачили. Пошуки Рема тривали весь час зникнення. Хазяї знайшли його після оголошення зоозахисників в лікарні у жахливому стані та були із ним весь час до його смерті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький