Депутат з Кропивницького, який зізнався в хабарі, заплатить штраф 12,7 тис. грн

Суд затвердив угоду у справі депутата, який обіцяв вплинути на виконком міськради Кропивницького

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Без купюр".

У п'ятницю, 19 жовтня, суддя Кіровського районного суду Володимир Поступайло затвердив угоду про визнання винуватості, укладеної між депутатом Фортечної райради Олександром Рацулом та прокуратурою. Депутата звинуватили у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом). Він пообіцяв підприємцю посприяти у розміщенні рекламних білбордів, але за вплив на членів рекламної комісії і виконкому міськради Кропивницького повідомив, що треба надати 5 тис. дол.

Після "проведення" погодження розміщення кількох бордів на комісії, а також отримання коштів, депутата затримали. У доказах вказано наявність слідів від помічених грошей у підозрюваного.

Оскільки обвинувачений беззастережно визнав провину, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, самостійно виховує неповнолітню дитину, суддя ухвалив затвердити угоду.

Депутату призначено штраф у 12,7 тис. грн. Також з нього ухвалено стягнути витрати на експертизи у 8 тис. грн. та повернути арештоване під час обшуку майно: набір ножів, ювелірні вироби, 250 посвідчень преси, документи, авто, півбудинку, повернути заставу, внесену громадянином Кузнецовим.

Нагадаємо, що депутат з Кропивницького, якого застукали на хабарі, визнав провину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #Депутат