Відомі фермери, чинні нардепи та кияни: Хто йде в Раду по 100 та 101 округах на Кропивниччині

Виборчі округи №100 і №101 виявилися ласим шматком для приїжджих кандидатів в народні депутати

Одномандатний виборчий округ №100

Центр виборчого округу – місто Бобринець, частина Подільського (виборчі дільниці № 350892, 350893, частина Фортечного (виборчі дільниці № 350876–350881) районів міста Кропивницького, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Компаніївський, Кропивницький, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове міської ради міста Кропивницького (виборчі дільниці № 350870 – 350873, 350891).

Тут претендують на мандат парламентаря 11 кандидатів у нардепи. Чимало "здобувачів" мандату парламентаря не є родом із степового краю. Але головна політична битва, напевне, розгорнеться між чинним нардепом від цього округу та кандидатами-підприємцями, які підтягнуть голоси земляків.

Станіслав Березкін. Народився 12 травня 1959 року в селі Високі Байраки Кропивницького району області. Освіта вища, народний депутат України, безпартійний. Проживає в Кропивницькому, самовисуванець. Чинний парламентар, котрий переміг на цьому ж окрузі. Фігурант низки скандалів, через що з Березкіна ледь не зняли недоторканість. За версією слідства НАБУ, Березкін разом з родичами та бізнес-партнерами в кінці 2013 року заволодів 20 млн доларів державного банку під приводом отримання кредиту. Також нардепа затримували кропивницькі патрульні за керування автівкою у нетверезому стані. Постановою районного суду Кропивницького Березкіна визнано винним та притягнуто до відповідальності у виді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік. Нардеп оскаржував це рішення в апеляції. Але апеляційний суд залишив без змін постанову райсуду про притягнення до адміністративної відповідальності народного депутата Станіслава Березкіна

Тетяна Добрянська. Народилася 19 липня 1992 року у Львові, проживає там же. Освіта вища, фізична особа–підприємець. Безпартійнa, самовисуванка.  Добрянська під вибори завела тематичну сторіку у "Фейсбуці", з якої можна дізнатися, що вона проходила стажування у Європарламенті та займалась громадською роботою у складі громадської організації "Національний інтерес України".

Володимир Духно. Народився 26 лютого 1983 року в селі Смолянка Куликівського району Чернігівської області, проживає в Кропиницькому. Освіта вища, начальник управління захисту економіки Кропивниччини Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Безпартійний, самовисуванець. Духно активно їздить по округу, агітуючи за свою кандидатуру. Зокрема він був у Компаніївці, де подарував вихованцям комунального закладу "Компаніївське навчально-виховне об’єднання" музичне обладнання та кондиціонер.

Юрій Кожушко. Народився 24 травня 1960 року в селі Гончариха Катеринопільського району Черкаської області, проживає в селі Надлак Новоархангельського району Кропивниччини. Освіта професійно-технічна, директор асоціації фермерських господарств "Віка". Член політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", від неї і йде в депутати. Депутат обласної ради.

Юрій Крутько. Народився 15 липня 1965 року в місті Херсон, проживає там же. Освіта вища, генеральний директор ПП "Агрофірма "Славутич". Член "Аграрної партії України", від якої і висунутий в кандидати. Депутат Бобринецької райради, відомий в області фермер. Крутько відомий тим, що підтримував Майдан, був другом загиблого Героя – Віктора Чміленка. Ініціатор створення та керівник громадської спілки "Аграрна самооборона".

Євгеній Лучков. Народився 18 вересня 1980 року в селищі Забайкальськ Забайкальського району Читинської області Росії, проживає в Кропивницькому. Освіта вища, заступник директора ТОВ "Агрокомтрейд-Альянс". Безпартійний, самовисуванець. Він активно піариться, завісивши округ характерними зеленими білбордами, публікується у місцевих ЗМІ. В плані агітації "відігрує" аграрну тему: обіцяє боротися з земельними рейдерами, тощо. 

Андрій Маліцький. Народився 4 сiчня 1975 року в місті Мала Виска Кропивниччини, проживає в обласному центрі. Освіта вища, помічник-консультант народного депутата України Сергія Ларіна, член політичної партії "Опозиційна платформа –  За життя", від якої і йде в депутати. Відомий як землевласник. 

Ігор Мурдій. Народився 8 серпня 1982 року в місті Новоукраїнка Кропивниччини, проживає в обласному центрі. Освіта вища, директор ПП "Тек Центр". Керував райавтодором та кропивницьким КП "Трест зеленого господарства". Безпартійний, йде від партії "Слуга народу". 

Сергій Негра. Народився 14 лютого 1980 року в місті Новоукраїнка Кропивниччини, проживає там же. Освіта вища, начальник комерційного відділу, філія ПАТ "ДПЗКУ" "Новоукраїнський КХП". Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", від неї і йде. На місцевих виборах Негра балотувався на міського голову, але не переміг. Натомість став депутатом міської ради.

Ігор Семеняка. Народився 14 липня 1968 року в смт Єлизаветградка Олександрівського району Кропивниччини, проживає в селі Созонівка Кропивницького району області. Освіта вища, директор, Інститут сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України. Кандидат сільськогосподарських наук. Депутат Кропивницької райради. Безпартійний, йде від "Громадянської позиції".

Олександр Таран. Народився 15 серпня 1992 року в селі Калмазове Вільшанського району Кропивниччини, проживає в смт Вільшанка. Освіта вища, фізична особа–підприємець. Безпартійний, йде від "Опозиційного блоку".

Одномандатний виборчий округ №101

Центр виборчого округу селище міського типу Голованівськ (Благовіщенський, Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський райони).

На окрузі претендують на мандат парламентаря 19 кандидатів у нардепи. Це округ із рекордною кількістю кандидатів  на Кропивниччині. Тут здобути мандат парламентаря вирішили чимало претендентів, котрі мешкають у Києві.  

Вадим Гуцул. Народився 1 липня 1980 року в місті Мала Виска Кропивниччини, проживає в Кропиницькому. Освіта вища, начальник Головного територіального управління юстиції в області. Безпартійний, самовисуванець.

Олексій Жовноватюк. Народився 30 березня 1979 року в смт Побузьке Голованівського району Кропивниччини, живе там же. Освіта вища, адвокат. Безпартійний, самовисуванець.

Геннадій Зеленюк. Народився 14 травня 1981 року в місті Новомиргород на Кропивниччині, проживає там же. Освіта вища, начальник управління публічних закупівель та матеріально-технічного забезпечення департаменту сервісу ПАТ "НСТУ". Член Політичної партії "Народний Рух України", але йде самовисуванцем.

Катерина Коверзнєва. Народилася 6 серпня 1981 року в селі Шацьк Любомльського району Волинської області, проживає в смт Немішаєве Бородянського району Київської області. Освіта вища, тимчасово не працює. Безпартійнa, самовисуванка.

Юрій Кравченко. Народився 2 травня 1964 року в селищі Полуночне міста Івдель Свердловської області, проживає в Києві. Освіта вища, радник голови Наглядової ради ТОВ "Фінансово-консалтингова компанія Авангард Лтд". Безпартійний,  але йде у парламент від ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Юрій Кузбит. Народився 29 березня 1977 року в місті Івано-Франківську, проживає в Києві. Освіта вища, директор ТОВ "Адвокатська група "Прецедент". Безпартійний, йде у парламент від ПП "Слуга народу". Попри такий скромний опис, якщо забити ім'я та прізвище цього адвоката в "Гугл", пошуковик видасть чимало результатів. Серед іншого стає зрозуміло, що адвокат, а точніше, його партнери, ймовірно, можуть мати певний інтерес на аграрній Кропивниччині – принаймні в такому контексті він згадується в новинах. 

Дмитро Меленевський. Народився 22 жовтня 1987 року в місті Києві, проживає там же. Освіта вища, тимчасово не працює. Як пише про себе сам кандидат, він продюсер, режисер, актор, каскадер, а якщо пошукати в інтернеті, то ще й фітнес-інструктор. Безпартійний, самовисуванець.

Дмитро Опаленко. Народився 2 листопада 1988 року в селі Бандурове Гайворонського району Кропивниччини, проживає в Києві. Освіта вища, завідувач сектору протидії корупції Київської обласної державної адміністрації. Безпартійний, самовисуванець. Він має нерухомість та землю в Бандуровому Гайворонського району, квартиру в самому Гайвороні, і ще одне житло в Одесі. Батьк кандидата, Анатолій Опаленко, є депутатом Гайворонської райради, балотувався від партії "Громадянська позиція".

Максим Поляков. Народився 23 квiтня 1982 року в місті Умань Черкаської області, проживає в Києві. Безпартійний, самовисуванець. Був обраний народним депутатом ВР VIII скликання за виборчим списком "Народного фронту". У червні-липні 2017 разом з депутатом Борисом Розенблатом фігурував як підозрюваний в матеріалах розслідування корупції бурштинової справи. 11 липня 2017 року позбавлений недоторканності за поданням Генерального Прокурора України. Був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального колексу про незаконне збагачення, що зобов'язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їхніх доходів і доходів членів їхніх сімей. 

Сергій Савранчук. Народився 9 березня 1991 року в селі Хащувате Гайворонського району Кропивниччини, проживає там же. Освіта вища, начальник юридичного відділу ФГ "Вершина". Безпартійний, самовисуванець.

Дмитро Садіков. Народився 13 вересня 1982 року в смт Побузьке Голованівского району проживає в смт Новоархангельськ на Кропивниччині. Освіта вища, начальник філії "Маловисківського райавтодору". Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", від якої і йде у парламент.

Володимир Сікорський. Народився 30 серпня 1971 року в російському Саратові, проживає в місті Гайворон. Освіта вища, фізична особа–підприємець. Член партії "Опозиційна платформа –  за життя", від якої і висунутий в кандидати. Чинний депутат Гайворонської міської ради

Марина Стаценко. Народилася 1 травня 1986 року в селі Липняжка Добровеличківського району Кропивниччини, проживає там же. Освіта вища, тимчасово не працює. Безпартійнa, йде від "Опозиційного блоку".

Роман Тімуш. Народився 31 серпня 1986 року в місті Гайворон, проживає там же. Освіта вища, тимчасово не працює. Член політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", від "радикалів" і йде в парламент.  У 2012 і 2014 роках він вже намагався "прорватися"до Ради, але це йому не вдалося. Тож він став помічником-консультантом у самого Олега Ляшка, потім – у нардепа Дмитра Лінька.

Олексій Товкіс. Народився 7 березня 1991 року в смт Підгородна Первомайського району Миколаївської області, проживає в селі Софіївська Борщагівка піж Києвом. Освіта вища, спеціаліст з розвитку бізнесу ТОВ "ЕФ ЕС Маккензі-Україна". Безпартійний, самовисуванець.

Андрій Флоря. Народився 8 липня 1971 року в місті Мерефа Харківської області, проживає в селі Велика Виска Маловисківський району Кропивницької області. Освіта вища, голова селянсько-фермерського господарства "Флоря Андрій Володимирович". Безпартійний, самовисуванець.

Олександр Цибулько. Народився 24 березня 1976 року в смт Новоархангельськ Кропивниччини, проживає в Києві. Освіта вища, тимчасово не працює. Безпартійний, самовисуванець.

Артем Шевчук. Народився 1 жовтня 1983 року в Дніпропетровську, проживає в смт Завалля Гайворонського району. Освіта вища, директор ТОВ "Грабівський вапняк". Безпартійний, самовисування.

Павло Ярош. Народився 8 червня 1987 року в місті Новомиргород Кропивниччини, проживає в Одесі. Освіта вища, тимчасово не працює. Безпартійний, самовисування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook