Газовий скандал триває: У Кропивницькому абоненти "Центргазу" не можуть повернути переплату за субсидію (ВІДЕО)

Скандал навколо переплат грошей з субсидіями, що начебто "згоріли" через зміну газопостачальника, триває

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення.

У Кропивницькому абоненти "Центргазу" не можуть повернути свою переплату за субсидію, перераховану на рахунок підприємства. Новий постачальник, який замінив в Кропивницькому "Центгаз" "Нафтогаз України", виставив абонентам нові рахунки, без урахування переплат.

Кропивничанин Григорій Павленко прийшов в абонентний відділ "Центргазу" дізнатись де зникла його переплата за субсидію.

"У мене переплата із субсидіями на кінець місяця була 1135 гривень. Коли прийшла мені квитанція від нового "Нафтогазу", то по розрахункам йде 0 грн переплати. Так же не може бути: 1135 грн виходить до мене не попали. Тепер з мене хочуть повну плату за місяць", - каже Павленко.

Працівниця "Центргазу", коментуючи ситуацію сказала, що ці залишки будуть перераховані із травня 2019 року: "Якщо переплата є у абонента, то вона буде повернута абоненту. Якщо якась є сума субсидій, то вона повернеться до держави". На що Коваленко відповів, що дізнатися де і чия є переплата – у абонента чи по субсидіях - нереально. У відповідь отримав номер телефону, написаний на рахунку за газ та "цу": "Влітку Ви нам подзвоните і Вам скажуть, якщо є переплата в абонента, і з чим треба до нас прийти".

Павленко заперечив, що нещодавно перерахував 1,5 тисячі гривень, які можуть зарахувати як за субсидію. Але йому відповіли в чергове, що переплата абонента повернеться абоненту.

Заступник директора міської філії "Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" Сергій Дробко розповів, що питання по переплаті за субсидіями наразі узгоджується.

"Ще стоїть питання по виплаті переплат, які утворились за рахунок наданих субсидій, то це питання на сьогоднішній день узгоджується із надавачом субсидій. Оскільки це бюджетні кошти, то тільки із дозволу надавача субсидій ми можемо щось робити із цими коштами. Тобто, як тільки буде узгоджено механізм повернення цих переплат, кошти будуть, або через надавача субсидій передані на нову компанію, або ж будуть повернуті в готівковій формі власникам особових рахунків", - прокоментував Дробко.

Коли абонентам повернуть гроші з переплат за субсидію, невідомо, повідомив представник "Нафтогазу України". Кропивничанин Павленко каже, що чекатиме, бо більше вдіяти нічого не може.

Нагадаємо, що у Кропивницькому "Нафтогаз" звинуватили у "віджимі" у містян 200 тис. грн субсидій. Дві компанії - постачальники газу - завищили показники споживання палива та привласнили державні кошти. Йдеться про 200 мільйонів гривень, що виділено на субсидії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький