Губернатор Кропивниччини Кузьменко нароздавав прощальні вказівки

Сергій Кузьменко закликав керівників районів завершити всі заплановані проекти

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

"Проекти, фінансування яких передбачене у 2019 році як з державного, так і з місцевих бюджетів, повинні бути реалізовані в повному обсязі", - наголосив голова ОДА Сергій Кузьменко керівникам райдержадміністрацій.

Очільник ОДА звернув увагу голів РДА на основні із зазначених проектів. Зокрема, восени необхідно ввести в експлуатацію новозбудований дитячий садок в смт Голованівську, на зведення якого передбачені кошти з Державного фонду регіонального розвитку.

Також цього року має бути завершене будівництво водогону в місті Долинська. "Восени минулого року розпочато роботи. Цього року на будівництво водогону передбачено значні кошти з Державного фонду регіонального розвитку. Тому спільне завдання керівництва міста Долинська і управління капітального будівництва облдержадміністрації – забезпечити жителів міста автономним водопостачанням", - підкреслив Кузьменко.

Ще один важливий об’єкт – театр в Олександрії, де тривають реставраційні роботи. "Сьогодні є всі можливості, щоб у 2019 році в Олександрії розпочав роботу відновлений театр", - зазначив керівник ОДА.

Значні кошти з державного бюджету передбачені і на реконструкцію Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву - 2. Цього року, за словами голови облдержадміністрації, необхідно завершувати будівельні роботи на цьому об’єкті.

Чимало проектів заплановано реалізувати і в галузі охорони здоров'я. Зокрема, відкриття операційної в обласній лікарні, завершення планових робіт в обласному онкодиспансері, додаткове будівництво сільських лікарських амбулаторій і забезпечення їх транспортом.

Нагадаємо, що очільник ОДА Кропивниччини чекає на призначення наступника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький