Компанія експортувала олію з Кропивниччини фіктивній іноземній фірмі

Кропивницькою митницею ДФС виявлено порушення митного законодавства при експорті соняшникової олії більше ніж 2 млн гривень

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Кропивницької митниці ДФС.

Однією із компаній, яка здійснює митне оформлення у зоні діяльності Кропивницької митниці ДФС, упродовж 2018-2019 років оформлено на експорт декілька поставок олії соняшникової на суму більше ніж 2 млн гривень. У якості підстави для здійснення експортних операцій надано зовнішньоекономічний контракт, сторона якого (покупець) не зареєстрована у органах державної влади відповідної іноземної держави, тобто не існує.

Працівниками Кропивницької митниці ДФС проведено відповідну перевірку поданих документів для митного контролю та оформлення, у ході проведення якої виникли сумніви щодо достовірності відомостей про покупця товару та направили запит до митних органів іноземних держав.

Отримавши відповідь на запит, підозри працівників  митниці  підтвердились. За результатами перевірки митниками вже порушено 3 справи про порушення митних правил, відповідальність за які передбачено ст. 483 Митного кодексу України (переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом надання документів, які містять неправдиві відомості щодо покупця товару).

Вартість предметів правопорушень склала два мільйони 63 тис. гривень.

Нагадаємо, що Кропивницька митниця оштрафувала порушників на 1 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький