Комунальний волонтер: Кропивничанин на своєму "УАЗі" за "дякую" розчищає вулиці від снігу

Житель Кропивницького Юрій Орлов обладнав свого "УАЗика" снігоочисною "лопатою" і за власною ініціативою другий рік поспіль допомагає комунальникам боротися з заметами

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "КП".

Грошей за роботу Юрій Орлов не бере. Найкраща плата для нього – вдячність людей. Обладнати машину чоловікові обійшлося недешево.

"Десь 10-15 тисяч гривень вклав у неї, – розповідає Орлов. – Купував на металобрухті залізо, сам варив, сам робив. Спочатку десь щось відламувалося, не трималося. Але поступово вдосконалив машину. Вийшло досить непогано, я не очікував такого результату від своєї конструкції".

Розчищати вулиці чоловік почав торік.

"Спочатку робив машину для себе, щоб розчищати від снігу дорогу до гаража. А потім вирішив, що можу допомагати іншим. Чистив вулиці, тротуари, подвір'я", – продовжив розповідь комунальний волонтер.

От і цьогоріч, як випав сніг, чоловік сів за кермо свого "УАЗика" і поїхав розчищати вулиці від заметів. Спочатку впорався біля багатоповерхівки, де живе, потім сусідні вулиці, території біля дитсадків і лікарень. Прибирає сніг безкоштовно. Зізнається, йому досить того, що люди просто скажуть: "Дякую".

"Бачу, жіночки у дворі дитсадка розчищають. Питаю: "Що ж це ви все вручну?". А вони відповідають, що немає грошей на трактора. Тоді кажу, почекайте, я зараз буду. Приїхав, почистив, вони так зраділи, подякували – мені приємно і радісно. Де по місту їжджу, там опускаю лопату і чищу. Мені приємно і людям добре", – зізнається Юрій Орлов.

Нагадаємо, що у Кропивницькому в деякі райони через замети не може дістатися "швидка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький