Кропивничанка Ірина Іванова 10 років не користується поліетиленом

В обласному центрі триває акція "День без поліетилену". Еколог нагадав, що поліетиленовий пакет розкладається від 100 до 400 років

Кропивничанка Ірина Іванова 10 років не…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення UA: Кропивницький.

Кропивничанка Ірина Іванова відмовилась від поліетилену 10 років тому. Про Всеукраїнську акцію "День без поліетилену" в цьому році дізналася вперше.

Ірина заходить до магазину за продуктами. Зупиняється біля овочів та фруктів та складає їх у торбинки. Вдома кропивничанка показує 15 торбинок. Збирати їх почала у 2009 році.

"Я розумію, що це задля популяризації взагалі відмови від поліетилену. Я дуже рада, що він (день без поліетилену – ред.) з'явився. Тому що я вважаю,що ми приносимо дуже багато шкоди. Якщо ми можемо відмовитись від поліетилену, і не засмічувати природу, то чому ні?", - каже Іванова.

Поліетиленовий пакет розкладається від 100 до 400 років, розповідає еколог Олександр Ковтунов. "Буде видавати в атмосферне повітря діоксини, може фурани якісь будуть.  Іще й інші токсичні речовини. Якщо це в землі, то в землі будуть інші процеси забруднювати наші земельні ресурси, водні ресурси також. У нас є птахи, у нас є тварини. Які теж з цими речовинами контактують. І ці речовини мають на них негативний вплив. Тканина, ми розуміємо, що вся органіка розкладається фактично сама", - розповів еколог.

Нагадаємо, що жителів Кропивницького закликали приєднатися до акції "День без поліетилену".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"