"Єлізавета" у Кропивницькому отримала претензію на 1 мільйон гривень за нищівну обрізку дерев у Міськсаду
Претензію КП "Єлізавета" висунула Держекоінспекція в області
- Кропивницький
-
16 жовтня 2019 17:50

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сайт Держекоінспекції України.
Сума завданих збитків – більше 900 тис. грн. "Інспекцією у Кіровоградській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію на суму 926 тис. 259 грн КП "Єлізавета" за пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Перемоги"", – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що міський голова після акції за мораторій на обрізку дерев підписав розпорядження, котрим забороняється некомпетентна обрізка дерев.
У квітні цього року, в рамках проекту реконструкції, приватна фірма "Єлізавета" провела обрізування 1285 дерев у парку Перемоги. Підрядник зрізав всі гілки крони і залишив одні стовбури.
З метою вирішення конфлікту та уникнення розгляду цієї ситуації в суді сторони (громадськість, міська влада та керівництво КП) вирішили разом співпрацювати з метою максимального збереження зелених насаджень і недопущення їх пошкодження під час виконання подальших робіт при реконструкції парку Перемоги.
Було укладено Меморандум, який передбачає, що: всі сім тисяч дерев обрізати не будуть, а лише ті, які знаходяться вздовж доріжок парку; при обрізці в дерев не зрізатимуть всі гілки, а лише сухі, аварійні й ті, які можуть заважати пішоходам чи транспорту; сторони разом визначатимуть, які дерева обрізати, а які – ні; представники сторін можуть вільно знаходитися в парку і контролювати виконання робіт із зеленими насадженнями; замість усіх дерев, які всохнуть внаслідок обрізки 1285 дерев, проведеної у квітні 2019 року, протягом п'яти років, фірма "Єлізавета" має висадити нові дерева і поливати їх протягом кількох років; зрізи на деревах замазуються фарбою.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25Літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим проєктом у межах співпраці України та США
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 14:42Загрожує 12 років за ґратами: ДБР оголосило підозру інструктору, який побив курсанта прикладом автомата ФОТО
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 13:04На Кіровоградщині перекрили міжнародний канал з продажу підроблених офіційних документів
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 18:37В Україні стартує обмін міжнародним досвідом протидії ігровій залежності
- 17:18Мінус 40 % вступників на математику та фізику: волонтерський проєкт Abitly допомагає повернути інтерес до стратегічних спеціальностей
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 08:19Росіяни вдарили по підприємству у Світловодську, є поранені
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 20:20Силовики завершили найбільшу спецоперація з ліквідації наркобізнесу: Вилучили понад 17 млн доз наркотиків, затримали 67 учасників ОЗГ ФОТО Відео