Кропивницька "Гідросила" до свого ювілею вирубала 30 дерев та каже, що висадить нові

Компанія "Гідросила", що в обласному центрі, через реконструкцію вирубала понад 30 дерев на алеї перед прохідною підприємства

Кропивницька "Гідросила" до свого ювілею…

Так повідомляє еко-активістка Надія Паливода, а про саму реконструкцію розповіли у пресслужбі підприємства, інформує Depo.Кропивницький.

За інформацією, до святкування свого 90-річчя "Гідросила" проводить реконструкцію та оновлення фасадів будівель на території заводу. У минулому році на території підприємства висадили 50 сосен, 30 беріз та 400 кущів ялівцю.

Зараз триває реконструкція ділянки неподалік оновленої прохідної заводу. Замість "дерев висаджених за радянської доби", буде висаджено більше ніж 50 дерев сучасних селекцій (стійких до шкідників та негоди). Завершення проєкту благоустрою заплановане на серпень 2020 року.

Натомість, еко-активістка Надія Паливода заявляє, що керівництво навмисно спилює дерева. "Знову масово спилює дерева з причини лютої ненависті. Навіть берези ненавидить. Навіть голубі ялини. Якщо ви десь поблизу "Червоної Зірки" або "Гідросили" побачите ще цілі дерева – знайте, вони там тимчасово і скоро їх не стане", – пише Надія Паливода на своїй сторінці Фейсбук.

Також щодо ситуації висловився начальник спецінспекції Андрій Максюта. "Інспектор нашої служби виписав адміністративний протокол щодо знесення дерев без дозволу. Ми вважаємо, що зелені насадження знесені без відповідного дозволу. Підприємство має надати документи про те, що вони володіють цією ділянкою і мають право вчиняти такі дії. Андмінкомісія розгляне їхні докази і прийме рішення. Дійсно, є постанова, яка дозволяє зносити дерева на приватній території без конкретного дозволу міської влади, але вони також мають сплатити конкретну суму на відновлення зелених насаджень", – повідомив Андрій Максюта.

Нагадаємо, що у кропивницькому парку "Авіаторів" планують вирубати 11 аварійних кленів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"