Кропивницька поліція встановлює, чи належать знайдені у землі останки Діані Хріненко

У вівторок, 26 березня, на території Знам'янського району, де 24 серпня 2018 року зникла 16-річна Діана Хріненко з села Суботці цього ж району, знайшли скелет людини та фрагменти одягу

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на обласну філію Суспільного ТБ.

Поліція провела впізнання тіла. Остаточне рішення щодо встановлення особи ухвалять після проведення відповідних експертиз, розповів начальник Національної поліції області Роман Козьяков.

Мати зниклої дівчини Діани Хріненко - Олена Хріненко розповіла журналісту в телефонній розмові, що не підтверджує те, що речі, які знайшли поруч з останками тіла, належить її доньці.

Довідка: у селі Суботці Знам'янського району зникла 17-річна Діана Хріненко вночі, 24 серпня. Дівчина вийшла з дому приблизно о 21:00 у центр села на святкування Дня Незалежності та до теперішнього часу не повернулася. Після цього її ніхто не бачив. Вона була одягнена в білі брюки, білу блузку та червоний кардиган.

Нагадаємо, працівники поліції не припиняють пошуки неповнолітньої дівчини навіть попри докази, що вказують на її вбивство. Влітку до пошуків долучились жителі села, поліція, рятувальники, військові, кінологи, волонтери. Вони знайшли розбитий закривавлений телефон дівчини. Пізніше у поліції розповіли про прикраси, які були на Діані Хріненко в момент зникнення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький