В Кропивницькому контейнерний майданчик перетворили на сміттєзвалище

В обласному центрі несвідомі громадяни систематично викидають  габаритне та будівельне сміття на контейнерний майданчик, утворюючи сміттєзвалище

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на  "Фейсбук" начальника спецінспекції міської ради Кропивницького Андрія Максюти.

У Кропивницькому зафіксували чимало випадків, коли несвідомі кропивничани в порушення правил викидають габаритне та будівельне сміття в контейнерні майданчики, що призводить до утворення там справжніх сміттєзвалищ. Зокрема, зі слів Максюти, таке систематично відбувається у центрі міста.

"Центр міста. Покровська. Місцеві мешканці вже б'ють на сполох - сміття під вікнами, сморід, щурі. Перехожі і водії терплять незручності - сміття всюди, на тротуарі і на проїзній частині. "Екостайл" тільки прибере - день-два і знову купи сміття, мотлоху. Бо народ з усього міста везе і тягне. Охороняти контейнерку (а їх у місті більше 300) можливості не має. Нехлюї везуть і тягнуть свій мотлох (не тверді побутові відходи, а дійсно мотлох – "габаритку" і будівельне сміття) і увечері, і вночі, і вранці, і у вихідні. У вихідний день, я виїхав і зустрівся з місцевими мешканцями. Разом з ними зупинили викидання кількома нехлюями не ТПВ, а "габарити". Вони знають де сміттєзвалище (Завадівка, вул. Байкальська, 124), але економлять кілька літрів бензину, економлять кілька десятків гривень. І звалюють, де бачать сміттєзбірники", - розповів про ситуацію начальник спецінспекції Кропивницького.

Максюта відзначив, що прибирання на контейнерному майданчику, який завалили сміттям на Покровській, буде вирішуватись. Також спецінспекція ініціює його переміщення в іншу локацію, - подалі від житла та дороги.

Нагадаємо, що у Кропивницькому впіймали нехлюя, котрий викидав будівельне сміття на контейнерному майданчику

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький