Кропивницькі спецпризначенці співпрацюватимуть з пластунами та шукають їм вихователів

3-й окремий полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго долучається до військово-патріотичного виховання молоді

Кропивницькі спецпризначенці співпрацюва…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу 3-го окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго.

Ухвалено рішення про співпрацю полку з Національною скаутською організацією України "ПЛАСТ", повідомляє пресслужба полку. В найближчих планах – набір дітей, формування пластових гуртків та куреня.

"Наразі ми шукаємо активних людей віком від 18 років, які мають пластовий досвід і готових здобути його, яким близька пластова ідеологія, і готових стати пластовими виховниками", - йдеться у повідомленні.

Вимоги до кандидатів:

- вмотивованість;

- відповідальність;

- комунікативність;

- бажання і вміння працювати в команді та з дітьми;

- дотримуватись здорового способу життя.

Зголошуйтесь за номерами: 066 710 88 22, 068 824 9498 або в особисті повідомлення сторінки полку у "Фейсбуці".

Довідка. Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжною організацією. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та на засадах християнської моралі.

Пласт, як український аналог скаутського руху, з’явився в Україні у 1911 році. 12 квітня 1912 року у Львові вихованці одного з засновників Пласту, Олександра Тисовського, вперше склали Пластову Присягу. Цю дату традиційно вважають Днем народженням українського Пласту. Засновниками організації були Олександр Тисовський, Петро Франко та Іван Чмола.

Для досягнення виховних цілей Пласту діє пластова метода виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчання через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, пізнанні природи і житті серед природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді.

В усі часи пластуни докладали зусиль для розвитку держави і першими ставали на захист її територіальної цілісності. Були активними учасниками визвольного руху та війн за незалежність УНР та ЗУНР у ХХ ст.та продовжують зі зброєю в руках боронити незалежність держави на сході країни зараз. За роки війни на Донбасі свої життя за Україну віддали: Марко Паславський (батальйон "Донбас"), Віктор Гурняк (24-й батальйон територіальної оборони "Айдар"), Микола Гордійчук (батальйон патрульної служби міліції, особливого призначення "Гарпун"), Андрій Білик (130-й окремий розвідувальний батальйон), Євген Подолянчук (3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго).

Нагадаємо, що кропивницькі спецпризначенці перемогли на змаганнях військ зв'язку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme