Кропивницький апеляційний суд відхилив скаргу сепаратиста, який просився на волю

Кропивницький апеляційний суд погодився з позицією прокуратури та залишив чинним вирок першої судової інстанції, яким до 4,5 років тюрми засуджено олександрійця. Той закликав до насильницької зміни влади в країні

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Торік у жовтні Олександрійський міськрайонний суд оголосив вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 57-річного мешканця Олександрії за ч. 3 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Обвинувачений через соціальну мережу "ВКонтакте", будучи адміністратором спільноти "Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія" вчиняв розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни та захоплення влади в країні.

Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин та був засуджений до умовного терміну покарання.

Суд, дослідивши зібрані у ході слідства докази, погодився з доводами обвинувачення та постановив обвинувальний вирок - чотири з половиною роки позбавлення волі.

Прокуратура вважає вирок суду законним і справедливим. Засуджений не погодився з вироком першої судової інстанції та подав апеляційну скаргу.

Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора, Кропивиницький апеляційний суд не пом’якшив покарання - залишив апеляційну скаргу без задоволення, а вирок суду першої інстанції без змін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #суд