"Кубок Барбоса": У Кропивницькому презентували виставку безпородних собак

В обласному центрі за ініціативи зооволонтерів з "БІМу" відбулася вистався безпородних собак

Конкурс безпородних собак "Кубок Барбоса – 2019" відбувся у Кропивницькому за ініціативи організації із захисту тварин "Бім", повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на CBN.

До заходу долучилися майже три десятки учасників. Після виставки "Міні" для собак зростом до 25 сантиметрів відбувся конкурс "Стрибунець" та показовий виступ "Золота середина" для собачок середнього зросту – 40-50 см.

Також визначили переможців у конкурсах "Нас не наздоженуть!" та "Найкращі вуха", під час який чотирилапі демонстрували вміння прогулюватися поруч з господарем та красу своїх вух. Після конкурсу на виставці "Богатир" глядачам показали собак зростом понад 50 сантиметрів.

У конкурсі "Спритний ненажерка!" собаки змагалися у спритності – ловили їжу у повітрі, а на конкурсі "Не з’їм, так понадкушую" визначилися з найголоднішим учасником.

Наприкінці заходу журі визначилося з "Найбарбоснішим Барбосом". Цей титул отримала безпородна собачка Лана, яку кропивничанин Дмитро Кохан більше місяця тому взяв з притулку для собак.

Нагадаємо, в обласному розповіли про те, що відбудеться традиційна виставка-конкурс для безпородних собак "Кубок Барбоса".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький