Купатися небезпечно: На "пляжах" Кропивницького у воді виявили перевищений вміст ртуті

За результатами досліджень проб річних вод в обласному центрі купатися на "пляжах" обласного центру заборонено

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.

Фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради спільно з управлінням ДСНС в області здійснили рейд несанкціонованими пляжами Кропивницького.

"Такі рейди ми проводимо регулярно, попереджаємо містян, що вода не відповідає встановленим санітарним нормам по хімічним та бактеріологічним показникам, а також встановлюємо відповідні інформаційні таблички, - повідомив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олексій Гненний. - У Кропивницькому жоден стихійний пляж не відповідає санітарним нормам".

За результатами досліджень проб річних вод в обласному центрі, яке проводили фахівці Кропивницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби, показники вмісту ртуті перевищують природний фон.

Рейдова група відвідала три улюблені місця відпочинку кропивничан: "Новомиолаївський пляж", річку Сугоклея у парку Перемоги та "Ковалівський пляж". Біля кожного місця купання фахівці встановили таблички про заборону купання та роздали інформаційні бюлетені про правила безпеки на воді.

Нагадаємо, що фахівці дослідили "пляжі" області. У деяких місцях купатися дозволено, а в деяких небезпечно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький