Лише на семи пляжах Кропивниччини можна відпочивати безпечно

В області визначено 33 місця відпочинку для населення на 11 адміністративних територіях

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ Держпродспоживслужби в області.   

В області визначено 33 місця відпочинку для населення на 11 адміністративних територіях. Це 5 комунальних пляжів, 4 пляжі, які знаходяться у приватній власності, 17 пляжів на базах відпочинку, 2 пляжі на території заміських закладів оздоровлення та 5 рекреаційних зон.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області обстежили 9 місць відпочинку (пляжів) на відповідність вимогам чинного законодавства. За результатами перевірки безпечними для відпочинку є сім пляжів, а саме:

- 3 пляжі комунальної власності (комунальний пляж Новоархангельської районної ради, комунальний пляж Новоархангельської селищної ради, Гайворонський міський пляж);

- 2 пляжі у заміських закладах оздоровлення (ТОВ ДЗОВ "Дружба" Олександрійського району та ТОВ ДЗОВ "Бригантина" Новоархангельського району);

- пляж, який знаходиться у приватній власності (ТОВ ОК "Лісова пісня" в с. Оникієве Маловисківського району);

- пляж бази відпочинку "Синюха" Смолінської шахти Державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" у с. Скалева Новоархангельського району.

За результатами обстежень встановлено, що у перелічених місцях відпочинку було проведено роботи з очищення територій пляжів, завезено новий пісок, облаштовано місця для збору твердих побутових відходів, встановлено кабінки для перевдягання, виконано лабораторні дослідження води поверхневих водойм, ґрунту (піску) та здійснено інші заходи з метою створення безпечних умов для відпочинку людей.

Після проведення заходів з обстеження та очищення дна пляжів (водного об'єкта) аварійно-рятувальною службою керівники суб’єктів господарювання (пляжів) отримали наступні документи: паспорт підводної частини акваторії пляжу (водного об'єкта), акт водолазного обстеження дна акваторії пляжу (водного об'єкта), карту виміру глибин дна акваторії пляжу (водного об'єкта), акт про усунення небезпечних для купання предметів з дна акваторії пляжу (водного об'єкта).

Нагадаємо, що на "пляжах" Кропивницького у воді виявили перевищений вміст ртуті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький