Мер Кропивницького розповів, як опинився на з'їзді у Кернеса

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович стверджує, що був на з'їзді партії "Довіряй справам", щоб "розширити світогляд"

Його коментар оприлюдений на сайті міської ради, передає Depo.Кропивницький.

За словами міського голови, він не знав, що проводитиметься зустріч політсили. "Їздив, бо міський голова має якомога більше спілкуватись, переймати позитивного досвіду, знайомитись з життям різних міських громад, щоб кожне раціональне зерно застосувати в своїй роботі, - відзначив Андрій Райкович. - Мені повідомили, що запрошені мери з багатьох регіонів. Потім виявилося, що Кернес і Труханов організували з’їзд партії. Було цікаво послухати, про що говорять на цьому з’їзді, я розширив свій світогляд. І переконався в правильності тієї позиції, яку займаю я, як очільник міста, та міська рада: головне це господарювання. Політика – другорядне. В нашому регіоні ті політичні засади, які позиціонує партія "Довіряй справам", не на часі, в нас інші виклики й інші потреби".

На пряме питання, вступив чи не вступив у партію Райкович відповів заперечно. "Я – Андрій Райкович, це мій бренд. І я його гордо несу, мені його батько з матір’ю дали. Я непричетний зараз до якихось політичних сил. Але я працював з промисловцями, підприємцями, мою кандидатуру на посаду міського голови, це не секрет, у 2015 році запропонувала політична сила "Блок Петра Порошенка "Солідарність", підтримали інші політичні партнери на той момент, коли була створена широка коаліція. Я спирався в своїй роботі на державницьку позицію, можливості й допомогу Кабміну. Це вектори моїх політичних поглядів. Я не можу бути опозиціонером, це негативно було б для громади. Шукати собі політичних преференцій, політичних "криш", я не збираюся. Мені це не потрібно. Для мене дуже важливо мати право дивитися людям в очі".

Нагадаємо, що під егідою партії "Довіряй справам" в парламент йдуть діячі минулої епохи.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький