Мініатюрне в’єтнамське порося блукало Кропивницьким і мало не стало здобиччю псів

В обласному центрі небайдужі підібрали заблукале порося, яке мало не з'їли собаки

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "ТСН".

Буквально з собачої пащі вихопив порося перехожий, що випадково проходив повз. Перелякану тваринку виходили і відгодували. А нині шукають тих, хто її загубив.

Тепер його звуть Фунтик на честь героя мультфільму, який блукав світом із карамелькою за щокою. Реальне порося теж любить прогулянки, але на вулицю виходить на повідку та ненадовго. Тендітне поросятко розміром не більше кішки. Любить ласку і довірливо йде до людей. Як воно опинилося саме на вулиці нинішні власники й гадки не мають.

Зараз Фунтик у цілковитій безпеці. Але зовсім нещодавно його життя було на волосинці. Він біг темними вулицями міста і мало не став здобиччю сторожових псів. Його вихопили буквально в останню мить. Із собачої пащі порося витяг чоловік кропивничанки Світлани, який саме повертався додому із вечірньої зміни. Він закутав знайду в курточку і приніс додому. Наступного дня поросятко віднесли у ветеринарну клініку.

Спеціалісти підтвердили, що йому десь до року. Нові власники цікавились, чи буде воно рости. На що ветеринари відповіли, що воно може вирости кілограмів до 20. "Кажу, ну 20 – це не 140. Із 20-ма ми впораємося", - розповіла Світлана.

Паця було цілком здоровим, але дуже переляканим. Тиждень ховалося по темних закутках. А потім осміліло. Зараз воно нишпорить по тумбочках. Навіть дістає сирі макарони, хрустить ними та гучно плямкає.

Фунтик надзвичайно товариський. Знаходить спільну мову із собаками, котами. А на прогулянці неодмінно опиняється у центрі уваги малюків і дорослих. Родина Світлани прив’язалася до поросятка. Однак, твердить жінка, їм не дає спокою думка, що десь за Фунтиком тужить якась дитина, тому шукають саме попередніх власників.

"Ми хочемо, щоб знайшлися. Якщо, звичайно, він їм потрібний, тому що люди різні. Буває купляють живу іграшку, а потім розуміють, що ця іграшка їм зовсім не потрібна, або вона їх обтяжує, або дратує.  Догляд за ним специфічний. Все-таки це не собака. Порося є порося", - розповіла нова власниця Фунтика.

Порося віддадуть лише тим, хто зможе назвати його особливу прикмету.

Фото Олени Шворак.  

Нагадаємо, що на Кропивниччині витягали чотирилапого із каналізаційного колодязя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький