Минулого року на Кропивниччині працевлаштовано 22 тисячі безробітних: ТОП професій і зарплат

У минулому році найбільший попит роботодавців спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (28,7%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (18,9%)

Про це повідомила виконувач обов’язків директора обласного центру зайнятості Лілія Колесник, інформуючи на щотижневій апаратній нараді в ОДА про підсумки роботи служби зайнятості у 2018 році, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Найбільш затребуваними були: швачки (6,3% у загальній кількості вакансій) із середнім розміром заробітної плати у вакансіях - 4,9 тис. грн.; менеджери (5%) - середній розмір заробітної плати - 4,0 тис. грн.; продавці (4,4%) - середній розмір заробітної плати - 3,8 тис. грн.; водії (4,6%) - середній розмір заробітної плати - 4,5 тис. грн.; підсобні робітники (2,1%) - середній розмір заробітної плати - 3,8 тис. грн.; трактористи (1,7%) - середній розмір заробітної плати - 4,1 тис. грн. та вантажники (1,7%) - середній розмір заробітної плати 4,4 тис грн.

За словами Лілії Колесник, чисельність осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, в області у минулому році становила 22 тисячі. При цьому, 35% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Серед усіх працевлаштованих безробітних, особи, які належать до квотних категорій, становили - 34,5%, особи з інвалідністю - 2,2%, демобілізовані учасники АТО - 2,1%.

Нагадаємо, що на Кропивниччині шукають майже 40 держслужбовців.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький