На Кропивниччині молодіжні кредити на придбання житла дали лише двом АТОвцям

У нинішньому році тільки дві сім'ї учасників АТО/ООС отримали молодіжні кредити на придбання житла

На Кропивниччині молодіжні кредити на пр…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу  обласної державної адміністрації.

У нинішньому році фінансовий ресурс обласної програми забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки та перспективи будівництва житла для молоді, за словами першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка, складає 877,4 тис. грн.

У І півріччі 2019 року було надано пільговий кредит у сумі 552,6 тис. грн для придбання житла молодій родині учасника антитерористичної операції. У липні 2019 року Наглядовою радою розглянуто та погоджено пропозиції Кропивницького регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" щодо надання пільгового кредиту ще одному кандидату у позичальники – учаснику антитерористичної операції у сумі 301, 490 тис. грн.

За словами директора регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" Артема Погребнюка, місцеві програми розроблені та затверджені лише у Олександрії, Петрівському та Новоукраїнському районах.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко закликав представників територій активно включитися у процес підготовки програм кредитування молодіжного будівництва. "Якщо це можливо, ми могли б застосувати принцип 50/50, де 50% - обласний бюджет, а 50% - місцевий бюджет. І за таким принципом удвічі більше ніж зараз молодих сімей отримали власне житло", - сказав він.

Нагадаємо, що за тиждень на Кропивниччині АТОвці отримали 109 наказів на землю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook