На Кропивниччині потребують житло 1326 дітей-сиріт

Області передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на ці цілі в сумі 30,0 млн грн, що складає 7% від потреби

На Кропивниччині потребують житло 1326 д…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу  обласної державної адміністрації.

У п'ятницю, 30 серпня, заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський провів засідання обласної комісії щодо розподілу у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Як повідомив Осінський , у 2017-2018 роках на будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, з державного бюджету області було передбачено кошти у сумі 29,0 млн грн.

За рахунок цих коштів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в області було придбано: 87 об’єктів (7 приміщень для дитячих будинків сімейного типу, соціальне житло для 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та 69 квартир/будинків для дітей-сиріт, осіб з їх числа, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов на праві власності).

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації - заступник голови комісії Олександр Догаров повідомив, що відповідно до рішень місцевих комісій на квартирному обліку щодо забезпечення житлом перебуває 1326 дітей-сиріт.

Області передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на ці цілі в сумі 30,0 млн грн, що складає 7% від потреби.

В ході засідання прийнято рішення схвалити пропозиції територій щодо спрямування коштів субвенції на виплату грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа для придбання житла та пропорційний розподіл коштів субвенції між містами обласного значення, районами та об’єднаними територіальними громадами.

Нагадаємо, що на Кропивниччині діти-сироти не могли заїхати до гуртожитку через поганий ремонт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"