На Кропивниччині прокуратура знайшла порушення у виправному закладі для підлітків

У Петрівському районі прокуратура вимагає від керівництва профучилища соціальної реабілітації краще дбати про своїх студентів

На Кропивниччині прокуратура знайшла пор…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу прокуратури області.

Олександрійською місцевою прокуратурою проведено перевірку в діяльності Макіївського професійного училища соціальної реабілітації імені Макаренка МОН України. За результатами виявлених суттєвих порушень вимог законодавства керівництву навчального закладу внесено вказівку.

Ювенальними прокурорами органів прокуратури порушення законодавства в діяльності Макіївського професійного училища соціальної реабілітації виявляються не вперше. Минулого року керівництву закладу внесено два документи прокурорського реагування з вимогою усунути виявлені порушення. Наразі чергова перевірка засвідчила низку прорахунків. Адміністрацією училища не вживаються заходи для працевлаштування учнів, які відраховуються з училища за набутою професією та кваліфікацією.

Допускаються недоліки в роботі щодо взаємодії зі службою у справах дітей про надання інформації про відрахування учнів із училища, про прибуття та влаштування відрахованих учнів по місцю проживання. Також порушення в частині безпідставного стягнення із батьків коштів, за рішенням суду, на утримання вихованців закладу. Так, двоє учнів були відраховані із закладу, а з батьків безпідставно стягнено кошти в розмірі 18600 грн.

За результатами перевірки місцевою прокуратурою керівництву училища внесено вказівку усунути виявлені порушення та притягнути винних осіб до відповідальності.

Довідково: Макіївське училище соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренка Міністерства освіти і науки України є спеціальним навчально-виховним закладом системи МОН для перевиховання та ресоціалізації дітей, які скоїли суспільно-небезпечні діяння із ознаками злочинів до досягнення віку кримінальної відповідальності. До нього поміщаються діти у віці від 14 до 18 років за рішенням суду на строк до трьох років. Училище в 2014 році переміщене із території бойових дій на Сході України до с.Балахівка Петрівського району. В установі перебуває 8 дітей. Нагляд за законністю в даній установі здійснюють органи прокуратури області.

Нагадаємо, що у слідчому ізоляторі Кропивницького після заворушень ввели особливий режим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"