На селищі Новому провели збори за об'єднання з Кропивницьким
Нещодавно селищем почали ширитися чутки, що частина депутатського корпусу планує об’єднуватись із сусіднім селом Грузьким
- Кропивницький
-
26 червня 2019 10:14

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.
Обурені люди прийшли з’ясувати ситуацію до селищної ради. На розмову з місцевими мешканцями приїхав і міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він детально пояснив людям переваги приєднання до обласного центру. Зокрема, це закупівля комунального транспорту, модульна котельня, вирішення проблем з водою. "Ми вважаємо, що селище Нове – це Кропивницький, і пропонуємо приєднуватись до нас. Але справа лише за вами, бо саме люди, мешканці території, мають вирішувати, яким шляхом їм іти", - сказав Райкович.
Зазначається, що всі 200 новенчан, що зібралися на збори запевнили очільника міста – вони за приєднання селища до Кропивницького, бо лише в цьому бачать перспективу та розвиток території.
Раніше повідомлялося, що на селищі помітили "деструктивну групу", яка начебто збирає підписи проти об'єднання з обласним центром.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:42Агента рф, який займався підпалами на Кіровоградщині, засудили на 15 років
- 08:19Росіяни атакували дронами Кіровоградщину, спалахнули пожежі
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 10:31В лавах ЗСУ затримали "крота", що працював на РФ. Зрадником виявився мобілізований з Кропивницького ФОТО
- 21:21Наводив російські ракети на енергооб’єкти Дніпровщини та Кіровоградщини: СБУ викрила коригувальника рф
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:02На Кіровоградщині після обстрілу 3 вересня відновили деякі залізничні рейси
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 07:02Окупанти вдарили по Кіровоградщині: є поранені, затримуються поїзди
- 21:21Ексочільника Льотної академії з Кропивницького підозрюють у розтраті
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:03Жителька Кропивницького надурила енергокомпанію на мільйон гривень
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру