На виробництвах Кропивниччини зареєстрували 62 потерпілих від нещасних випадків

У першому півріччі потерпілим на виробництві профінансовано страхові виплати на суму понад 91 мільйон гривень

На виробництвах Кропивниччини зареєструв…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу  обласної державної адміністрації.

Заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області Тетяна Ткаченко на щопонеділковій апаратній нараді в ОДА повідомила, що за І півріччя 2019 року обласним відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду зареєстровано 62 потерпілих від нещасних випадків на виробництві, з яких 8 - випадки смерті на підприємстві. Порівняно з І півріччя 2018 року кількість страхових нещасних випадків зменшилась з 66 до 62, кількість смертельно травмованих осіб зменшилась з 18 до 8.

За І півріччя 2019 року, порівняно з відповідним періодом 2018 року, кількість зареєстрованих актів розслідування причин виникнення професійних захворювань за формою П-4 збільшилась з 41 до 98. В ході проведення детального аналізу стану професійних захворювань у Кіровоградській області встановлено, що суттєве зростання відбулось за рахунок працівників Інгульської, Смолінської, та Новокостянтинівської шахт державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", які зареєстровано у Маловисківському та Кіровоградському відділеннях Фонду.

За інформацією Тетяни Ткаченко, у першому півріччі цього року від страхувальників прийнято заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення більш ніж 32000 застрахованих осіб на суму 119,5 млн грн, що на 19,7 млн грн або 19,8% більше порівняно з І півріччям 2018 року. Зокрема, на допомогу по тимчасовій непрацездатності - 89,7 млн грн, на допомогу по вагітності та пологах - 28,4 млн грн, на допомогу на поховання - 528,9 тис. грн (0,5 %).

Станом на 1 липня 2019 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області проводились щомісячні страхові виплати 4384 потерпілим на виробництві (членам їх сімей). Загальні видатки управління Фонду за цим напрямом склали 91,2 млн гривень, що на 14,3 % більше, ніж за аналогічний період минулого року (79,8 млн грн).

Протягом І півріччя 2019 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області уклало 250 договорів на реабілітаційне лікування застрахованих осіб. Із загальної кількості осіб, які пройшли реабілітацію за кошти Фонду, 191 особа або 76,4% повністю відновили працездатність та стали до роботи одразу після виписки із санаторію.

Особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва забезпечуються повним обсягом необхідної медичної допомоги та реабілітаційних заходів. За 6 місяців 2019 року надано медико-соціальну допомогу 781 потерпілому на загальну суму 6249,3 тис. грн.

Нагадаємо, що на Кропивниччині з початку року на роботі загинуло четверо людей.

 

 

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook