Низька народжуваність та безробіття: Кропивниччина стала 18 у рейтингу областей

Область посіла 18 місце у загальноукраїнському рейтингу регіонів, що базується на зведених даних статистики

Низька народжуваність та безробіття: Кро…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Ділову столицю".

Ще не отримала повноцінного керівника Кіровоградська область (-37 балів). З 27 червня т.в.о. голови ОДА є Світлана Лобанова.

Серед успіхів області в першому півріччі слід зазначити перше місце за динамікою експорту товарів і послуг (зростання на 27,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, тоді як в середньому по Україні зростання було набагато скромніше - на 5,7%) і третє місце за динамікою будівництва (зростання на 56,5%).

За підсумками восьми місяців з'явилися нові досягнення: область вийшла на п'яте місце за динамікою промисловості (зростання на 3,4%) і на друге місце за динамікою сільського господарства (зростання на 14,1%). Зокрема, продукція рослинництва збільшилася на 19,6%, тваринництва - на 2,1%. Однак у області залишається багато провалів.

У першому півріччі область показала найгіршу динаміку народжуваності: народилося на 14% менше, ніж в січні-червні минулого року (в середньому по Україні кількість народжених зменшилась на 9%).

Крім того, область стала другою серед регіонів з найвищим безробіттям населення працездатного віку (11,6% за методологією МОП), увійшла в четвірку аутсайдерів по загальній площі нового житла на 1000 жителів, в п'ятірку відстаючих – по середньомісячній зарплаті, за темпами зростання реальної зарплати і за обсягом капітальних інвестицій на душу населення.

Нагадаємо, що у Кропивницькому буде офіс Уповноваженого ВР з прав людини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"